• Czas realizacji zamówienia

Po złożeniu zamówienia automatycznie otrzymacie Państwo potwierdzenie złożenia zamówienia z wykazem zamówionych produktów.

Termin realizacji zamówienia wynika z dostępności produktów, wybranej formy płatności oraz terminu zaksięgowania środków na naszym koncie tj. Alior Bank 35 2490 0005 0000 4530 1886 0229.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie podana jest aktualna ilość produktów na magazynie - proszę jednak pamiętać, iż system aktualizuje stany magazynowe co określony czas. W okresach wzmożonej aktywności może zatem dojść do braku zamówionego przez Państwa produktu, co przełoży się na termin realizacji zamówienia.

Formy płatności

Zachęcamy do korzystania z tzw. "szybkich płatności" czyli płatności elektronicznych realizowanych za pomocą bramek płatniczych. W godzinach roboczych środki przelewane są na nasze konto praktycznie natychmiast, tj. do 30 min. 

Płatność zwykłym przelewem skutkuje wydłużeniem terminu realizacji przesyłki, ponieważ proces realizacji zamówienia uzależniony jest od momentu zaksiegowania środków na naszym koncie.

  • Sklep zamknięty